It´s my life

zajtra

co bude, to ani srnky netušia ale myslime pozitívne.....
26.10.2007 22:00:00 | celý článok | zábava | zajtrajšok | komentáre: 0

další deň v poradí....

alebo ako sa môže ešte niečo pokaziť
21.10.2007 00:01:00 | celý článok | zdravie | Lovely day | komentáre: 1

DOMOV

Domov je len jeden a nanestastie si ho asi kazdy oceni az ked je z neho prec...
19.10.2007 20:13:00 | celý článok | poézia | Domov | komentáre: 0

co robit ked mam volny den

Tak a je to tu znova. Mam voľny deň a zas neviem ako ho zužitkovať. Podstata spočiva v tom že pri mojej opatrovatelskej praci staršich ľudi sa mi ten voľny deň tak často nevydari,a keď už pride neviem čo robiť. A tak sa tulam bezcieľne mestom, počuvam hudbu alebo surfujem po internete.... Premyšlať sa mi veru nechce,lebo by som musila zistiť prečo vždy niekam utekám z domova a hoci naozaj milujem celu svoju rodinu,najradsej som sama. a prečo nemôžem svoju pracu vykonavať aj doma bez toho aby som išla rrobit do fabriky... čo naozaj neznasam... prosim poraďte mi ako mam dospiet, ako najsť aspoň aky taky zmysel tho co robim a hoci sa vsetko kazi dokazat sa znova pozbierat, otriast a ist dalej odznova.
17.10.2007 18:19:27 | celý článok | osobné | co robit ked mam volno | komentáre: 0

Prevádzkované na CMS TeaGuru spoločnosti Singularity, s.r.o., © 2004-2014