It´s my life

čo je s tým?

Všetko zlé je na niečo dobré ale platí to aj naopak? Zatial sa mi to este nepodarilo zistit. Kto vie?! Ak zistite že hoci robite všetko vo vašich silach aby ste dokazali tomu koho milujete že vam na nom zaleži a potom sa dozviete že je vaša snaha zbytočna pretože tomu druhemu to stale nie je dost. ma to vôbec zmysel? je to laska? a nemate to srdce mu to povedať, vyšetrovať či sa len pytať... trpite ale radši budete žit v iluzii než znova stratiť milovanu osobu....Iluzia je nanič ae predsa nebudem nikoho donucovať k uprimnosti. Spravila som všetko všetko čo sa dalo srdcom letkom nepozerala vpravo vlavo avsak nebolo to asi dost chcel si viac ale to už nie som ja pochop a plač ja som plakala už priliš moc a nemam viac už slz srdce viac nedokaze ľubiť ani po tebe viac túžiť
19.09.2007 00:00:00 | celý článok | osobné | ked už neveriš | komentáre: 0

Prevádzkované na CMS TeaGuru spoločnosti Singularity, s.r.o., © 2004-2014